«Παράνοια» στο Αιγάλεω, ισοφάριση από νωρίς – Ασταμάτητος ο Νταβιώτης, ισοφαρίζει την Καλαμάτα ο Καρβούνης!

Ισοφαρίζει το Αιγάλεω την Καλαμάτα με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, φοβερή ατμόσφαιρα από τον κόσμο κατά τους πανηγυρισμούς!

Ιδανικό ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο για το Αιγάλεω, με τους γηπεδούχους να κάνουν το 1-1 απέναντι στην Καλαμάτα, στο 54ο λεπτό.

Πίεζε το Αιγάλεω, σε φάση άμυνας ήταν η Μαύρη Θύελλα και ο Νταβιώτης μοιάζει ασταμάτητος από τα αριστερά.

Σέντραρε, δεν απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι και ο Καρβούνης, που πέρασε στο ματς ως αλλαγή, έκανε το 1-1.

Εντυπωσιακό παιχνίδι στην 3η αγωνιστική της Super League 2, ακολούθησε «παράνοια» στους πανηγυρισμούς!