Πολλά παράπονα από την ΑΕΚ: Ζητά πέναλτι, δεν της δόθηκε, δεν έχει καλές αναμνήσεις από Πουλικίδη και… Λαμία! (video)

Δείτε το πέναλτι που ζήτησε η ΑΕΚ στο Αγρίνιο, με τον Κωνσταντίνο Πουλικίδη να της λέει «όχι»!

Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 25ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Παναιτωλικό, για την 7η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Ο Πιερό βρήκε με τακουνάκι τον Περέιρα και εκείνος βρέθηκε στο έδαφος ενώ εφόρμησε προς τον Τσάβες, με τους «κιτρινόμαυρους» να φωνάζουν για πέναλτι.

Η φάση εξετάστηκε και δεν δόθηκε κάτι. Ο VAR δεν παρενέβη, ο διαιτητής έδειξε πλάγιο και οι διαμαρτυρίες είναι τρομερά έντονες!

Όσον αφορά τον ρέφερι της συνάντησης; Είναι ο Κωνσταντίνος Πουλικίδης, από τον οποίο είχε φοβερά παράπονα και στο εντός έδρας παιχνίδι με τη Λαμία. Ένα από τα βασικά ζητήματα ήταν ο χρόνος των καθυστερήσεων, με το ματς να ολοκληρώνεται στο 1-1, στο 96ο λεπτό!