«Χαμός» στο Περιστέρι: Πήγε να εκτελεστεί το φάουλ, μίλησε ο VAR, αποβολή – μαρς στο Ατρόμητος – Βόλος!

Αποβολή – μαρς στο Ατρόμητος – Βόλος, σκληρό μαρκάρισμα του Μπρόνσον και πρόβλημα για τους γηπεδούχους που προηγούνται!

Μπορεί ο Ατρόμητος να προηγείται απέναντι στον Βόλο, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου της 7ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League, όμως δεν θα μπορούσε να σκεφτεί χειρότερο σενάριο για να ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο.

Γιατί το λέμε αυτό; Διότι με ένα λεπτό να απομένει στο χρονόμετρο, ο Μπρόνσον άφησε την ομάδα του με 10 ποδοσφαιριστές, προβαίνοντας σε ένα τρομερά σκληρό μαρκάρισμα.

Δέχθηκε στην αρχή κίτρινη κάρτα, αλλά ο VAR κάλεσε τον Τάσο Σιδηρόπουλο να δει ξανά τη φάση.

Αποβλήθηκε ο έμπειρος ποδοσφαιριστής και κάπως έτσι, ο Ατρόμητος θα κληθεί να προστατεύσει αυτό το 1-0, με αριθμητικό μειονέκτημα!