Ο ΠΑΟΚ το «παθαίνει» ξανά, κάτι… φταίει: Γκολ στο φινάλε του ημιχρόνου στην Ευρώπη, ξανά! (video)

Είναι τρομερό αυτό που συμβαίνει με τον ΠΑΟΚ στην Ευρώπη! Δέχεται ξανά γκολ στην έδρα του, σε ευρωπαϊκό ματς, στις καθυστερήσεις μίας αναμέτρησης. Το κάνει η Στεάουα Βουκουρεστίου.

Με τον χειρότερο δυνατό τρόπο ολοκληρώνεται το πρώτο ημίχρονο της συνάντησης του ΠΑΟΚ με την Στεάουα Βουκουρεστίου, με τους Θεσσαλονικείς να δέχονται γκολ στο φινάλε του πρώτου μέρους.

Οκτώ λεπτά καθυστερήσεων δόθηκαν και ο ΠΑΟΚ δεν «άντεξε». Πιέστηκε στο τέλος και εν τέλει, έγινε το 1-0 από τον Μπιρλιγκέα, σε μία από τις δύο εντός εστίας τελικές προσπάθειες των φιλοξενούμενων.

Ωστόσο, το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι… γενικό. Διότι για 3η συνεχόμενη φορά σε ματς της Τούμπας «πληγώνεται» στις καθυστερήσεις.

Συνέβη με την Μπάνια Λούκα, έγινε και πάλι με τη Μάλμε, το «έπαθε» και με την Στεάουα Βουκουρεστίου!