Ο Ελ Κααμπί κάνει το 1-0 στο Ολυμπιακός – Μπράγκα, αλλά η κίνησή του είναι… σημαντικότερη! (video)

Εξαιρετικά τελειώνει το πρώτο ημίχρονο της συνάντησης ο Ολυμπιακός απέναντι στην Μπράγκα, ο Ελ Κααμπί σκοράρει και η κίνησή του στους πανηγυρισμούς «ξεσηκώνει» το Φάληρο!

Ιδανικά ολοκληρώνει το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης με την Μπράγκα ο Ολυμπιακός, ο οποίος πετυχαίνει το παρθενικό του γκολ σε επίπεδο Europa League για την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο!

Ο Ζέλσον έδωσε στον Ελ Κααμπί, αυτός βρισκόταν εκτός περιοχής, σούταρε και η μπάλα βρήκε σε αμυνόμενο.

Το 1-0 στο 45ο λεπτό ήταν γεγονός, αλλά το σημαντικότερο όλων έγκειται στην κίνησή του, μετά το γκολ. Πανηγύρισε, δείχνοντας το σήμα, και όλο το «Γεώργιος Καραϊσκάκης» σηκώθηκε στο πόδι!