Τι βλέπουμε, πόσα γκολ, εκπληκτικό θέαμα: Τα 45 λεπτά στα «αστέρια» μαζί με το Champions League! (video)

Εκπληκτικά πράγματα στο Champions League και τη 2η στροφή της League Phase, έχουμε 15 γκολ σε επτά ματς.

Εντυπωσιακή είναι η εκκίνηση της 2ης αγωνιστικής της League Phase του Champions League, με τα επτά ματς που κάνουν την εμφάνισή τους τη δεδομένη χρονική στιγμή, να έχουν συνολικά 15 γκολ!

Και όλα αυτά, ενώ τα οκτώ από αυτά επιτεύχθηκαν σε 16 αγωνιστικά λεπτά, ενώ τα εναπομείναντα επτά, στο επόμενο μισάωρο πριν από την ολοκλήρωση του πρώτου μέρους.

Μόνο στο Μπάγερ Λεβερκούζεν – Μίλαν δεν έχουμε γκολ, την στιγμή που στο Ντόρτμουντ – Σέλτικ είχαμε τρία στο πρώτο δεκάλεπτο, χατ – τρικ του Αντεγιέμι και δύο πέναλτι!

Από εκεί και πέρα, η Ίντερ προηγείται με 1-0 του Ερυθρού Αστέρα, χάρη σε γκολ του Τσαλχάνογλου, ενώ η Μπαρτσελόνα με 3-0 της Γιουνγκ Μπόις.