ΤΙ ΕΒΑΛΕ Ο ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ, αλλά τι βλέπουμε στην Τούμπα; Τρομερά πράγματα, 3-2 ο ΠΑΟΚ τη Μάλμε στο ημίχρονο! (video)

Απίθανο γκολ του Κουλιεράκη, αλλά ο ΠΑΟΚ ισοφαρίζεται άμεσα από τη Μάλμε! Και με κάποιον τρόπο, προηγείται ξανά!

Το γκολ της… σεζόν μπήκε στην Τούμπα! Απίστευτος Κουλιεράκης, αδιανόητο σουτ του Έλληνα στόπερ, για να κάνει το 2-1 ο ΠΑΟΚ απέναντι στη Μάλμε, στο 43ο λεπτό.

Και προτού προλάβει να το διαχειριστεί ο ΠΑΟΚ και να πάει προηγούμενος στα αποδυτήρια, οι Σουηδοί ισοφαρίζουν ξανά. Ο Νανάσι κέρδισε τον Κοτάρσκι από πολύ δύσκολη γωνία και το 2-2 αναμένεται να αποτελέσει το σκορ του πρώτου μέρους!

Ή έτσι πιστεύαμε. Διότι οι Θεσσαλονικείς προηγούνται ξανά, με τον Ζίβκοβιτς να κάνει το 3-2 στις καθυστερήσεις!