Το πρώτο γκολ στην εποχή Αλόνσο: Μλαντένοβιτς «γεμίζει», Γερεμέγεφ κάνει το 1-0 νωρίς! (video)

Ιδανικό ξεκίνημα για τον Παναθηναϊκό του Ντιέγκο Αλόνσο, προηγείται από το 8ο λεπτό απέναντι στην Μπότεφ, χάρη στο γκολ του Γερεμέγεφ!

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκινά την αναμέτρηση απέναντι στην Μπότεφ Πλόβντιβ ο Παναθηναϊκός, που παίρνει το προβάδισμα στο 8ο λεπτό.

Όλα ξεκίνησαν από μία στατική φάση, με τους φιλοξενούμενους να απομακρύνουν προσωρινά, αλλά τον Μλαντένοβιτς να «γεμίζει» αμέσως.

Μπερδεύτηκε η άμυνα των Βούλγαρων στο «μέσα – έξω» της άμυνας, ο Γερεμέγεφ κατέβασε υποδειγματικά και το 1-0 είναι γεγονός, με το πρώτο γκολ στην εποχή του Ντιέγκο Αλόνσο!