Ασύλληπτη επιστροφή από την Ίντερ ντ’ Εσκάλδες για το 4-3 με την ΑΕΚ, βρήκε τρία γκολ σε 18 λεπτά! (video)

Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει στην OPAP Arena, με την ΑΕΚ να βλέπει το προβάδισμα τεσσάρων γκολ που είχε κόντρα στην Ίντερ ντ’ Εσκάλδες, να κάνει… φτερά!

Πρώτα ο Λιβάι Γκαρσία έχασε πέναλτι για να κάνει το 5-1 και έπειτα, επήλθε… κατάρρευση για την ΑΕΚ!

Αφού η Ίντερ ντ’ Εσκάλδες μείωσε σε 4-2 με πέναλτι στο 78’, έφτασε και σε τρίτο τέρμα, μέσα σε 18 λεπτά, από την στιγμή που ο Βίντα έστειλε άθελά του την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

Στο 83’, ο Βίτι έπιασε ένα δυνατό σουτ και ο Στρακόσα δεν μπόρεσε να αντιδράσει, με αποτέλεσμα να γίνει το 4-3!