Αντίπαλοι ΠΑΟΚ: «Χρυσό» γκολ στις καθυστερήσεις και σκορ πρόκρισης για την Μπόρακ!

Προβάδισμα πρόκρισης πήρε η - πιθανή αντίπαλος του ΠΑΟΚ Μπόρακ, καθώς νίκησε με 1-0 την Εγνατία

Με γκολ στις καθυστερήσεις, η Μπόρακ νίκησε με 1-0 την Εγνατία εντός έδρας και πήρε προβάδισμα πρόκρισης στον 2ο προκριματικό γύρο του Champions League, όπου... περιμένει ο ΠΑΟΚ

Το «χρυσό» γκολ των Βόσνιων πέτυχε ο Νταμίρ Χρέλια στο 96ο λεπτό, έπειτα από πάσα του Σεμπαστιάν Ερέρα

Ο επαναληπτικός αγώνας θα λάβει χώρα στην Αλβανία την επόμενη Τετάρτη (17/07), εκεί που η Εγνατία θα κληθεί να ανατρέψει την εις βάρος της κατάσταση, ενώ η Μπόρακ θα προσπαθήσει να διατηρήσει το προβάδισμά της και να προκριθεί.