Δύο γκολ στις καθυστερήσεις, τέσσερα στο δεύτερο ημίχρονο: Ένα «επικό» ΠΑΟΚ Β’ – Ηρακλής!

Τρομερό παιχνίδι, τέσσερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, δύο στις καθυστερήσεις και… ισοπαλία. Έμειναν στο «χορταστικό» 2-2 ΠΑΟΚ Β’ και Ηρακλής σε ματς με συγκλονιστικό φινάλε!

ΠΑΟΚ Β’ και Ηρακλής έμειναν στην ισοπαλία (2-2) σε ένα παιχνίδι με εντυπωσιακό φινάλε για τον Α όμιλο των playouts της Super League 2, με τους γηπεδούχους να μένουν στην κορυφή της βαθμολογίας.

Όλο τα γκολ σημειώθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο, με τον «Γηραιό» να ανοίγει το σκορ στο 66' με τον Γκμπενιόν, με τον Γροσδή να «απαντά» με φάουλ στο 73ο λεπτό. Στο 90+2', οι φιλοξενούμενοι «αγκάλιασαν» τη νίκη με την κεφαλιά του Κούστα, με τον Παναγίδη να διαμορφώνει το τελικό σκορ δύο λεπτά αργότερα!