Ο Ελ Κααμπί το κάνει ξανά: Γκολ για 7ο σερί παιχνίδι, τα… έξι με τον Μεντιλίμπαρ! (video)

Εξαιρετικός ο Ολυμπιακός απέναντι στον Βόλο, προηγείται με 2-0 με τη λήξη του πρώτου μέρους, απόλυτος πρωταγωνιστής ο Ελ Κααμπί!

Ιδανικά ολοκλήρωσε το πρώτο ημίχρονο απέναντι στον Βόλο ο Ολυμπιακός, με τον Ελ Κααμπί να ανοίγει το σκορ στο 27ο λεπτό, έπειτα από ασίστ του Όρτα.

Βρήκε η μπάλα πάνω στον Μαροκινό και αυτός πανηγύρισε για 7ο σερί παιχνίδι με την κόκκινη φανέλα, με τα έξι εξ’ αυτών να έχουν λάβει χώρα υπό τις οδηγίες του Μεντιλίμπαρ.

Και προτού ολοκληρωθεί το πρώτο μέρος, ο ίδιος παίκτης έκανε δύο τα γκολ της ομάδας του, από το σημείο του πέναλτι!