Μίλαν - Ίντερ 1-1: Δεύτερο πέναλτι για τους νερατζούρι, ο Ταταρουσάνου λέει «όχι» στον Λαουτάρο Μαρτίνες! (video)

Μεγάλη ευκαιρία για να πάρει και πάλι το προβάδισμα -ξανά από την «άσπρη βούλα»- έχασε η Ίντερ στο 25ο λεπτό του ντέρμπι απέναντι στη Μίλαν! Ο Λαουτάρο Μαρτίνες ανέλαβε την εκτέλεση του πέναλτι που υπέπεσε ο Τουρέ, αλλά ο Ταταρουσάνου του είπε «όχι»!
Μία τεράστια ευκαιρία να ανακτήσει το χαμένο προβάδισμα απέναντι στη Μίλαν έχασε η Ίντερ!

Στο 25ο λεπτό, οι «νερατζούρι» κέρδισαν και δεύτερο πέναλτι στο ματς, από το απρόσεκτο μαρκάρισμα του Τουρέ αυτήν τη φορά, με τον Λαουτάρο Μαρτίνες να αναλαμβάνει την εκτέλεσή του.

Ωστόσο, ο Ταταρουσάνου με μία εξαιρετική επέμβαση είπε «όχι» και διατήρησε το 1-1!