Ατρόμητος – Άρης 1-1: Ισοφαρίζουν οι γηπεδούχοι με rebound του Σπιριντόνοβιτς! (video)

Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Ατρόμητος βρήκε το γκολ της ισοφάρισης με πλασέ του Σπιριντόνοβιτς.

Το γκολ της ισοφάρισης βρήκε ο Ατρόμητος στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου! Στο 45’+4 ο Σάλομον έκλεψε τη μπάλα στο χώρο του κέντρου και έβγαλε υπέροχη κάθετη πάσα για τον Κουλούρη που ξεχύθηκε στην πλάτη της άμυνας του Άρη. Στη συνέχεια επιχείρησε το σουτ αλλά ο Κουέστα απέκρουσε με τα πόδια την προσπάθεια του Έλληνα φορ μέσα από την περιοχή, αλλά ο Σπιριντόνοβιτς ακολούθησε ως τρέιλερ και ισοφάρισε με πλασέ (1-1).