Euro 2024

Ένα αδιανόητο πεντάλεπτο στο Ισπανία – Γαλλία: Ανατροπή, το γκολ του τουρνουά από τον Γιαμάλ, ξανά αυτογκόλ! (video)

Τι έβαλε ο Λαμίν Γιαμάλ… Τι είδαμε… Απίθανο τελείωμα, ισοφαρίζει η Ισπανία τη Γαλλία στο 21ο λεπτό, με το κορυφαίο γκολ του EURO 2024! Και τρία λεπτά μετά, η ανατροπή είναι γεγονός!

Απίθανο γκολ από τον Λαμίν Γιαμάλ, ισοφαρίζει στο 21ο λεπτό τη Γαλλία η Ισπανία, με τον 16άχρονο «σούπερ σταρ» της.

Πιθανώς, ο παίκτης της Μπαρτσελόνα σημειώνει και το κορυφαίο γκολ του EURO 2024. Πήρε την μπάλα από τα δεξιά, πλάσαρε στο «Γ» του Μενιάν και το 1-1 είναι γεγονός.

Αυτό είναι και το πρώτο γκολ που δέχεται η Γαλλία σε κανονική ροή αγώνα, σε ολόκληρο το τουρνουά!

Tρία λεπτά μετά, είδαμε και την απόλυτη ανατροπή, με τον Όλμο να πραγματοποιεί μία τρομερή ντρίμπλα, να σουτάρει και τον Κουντέ να στέλνει άθελά του την μπάλα στα δίχτυα!