Euro 2024

Εκπληκτικές στιγμές για την Ουκρανία: Έκανε την ανατροπή απέναντι στην Σλοβακία, σκόρερ ο Γιάρεμτσουκ! (video)

Τεράστια ανατροπή για τους Ουκρανούς απέναντι στην Σλοβακία, κάνουν «θρίλερ» τον όμιλό τους, με το υπέρ τους 2-1!

Μία μεγάλη ανατροπή απέναντι στην Σλοβακία πραγματοποιεί τη δεδομένη χρονική στιγμή η Ουκρανία, με άπαντες να «ξεσπούν» και όλον τον πάγκο να μπαίνει στο γήπεδο.

Είναι ανώτερη στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Ρεμπρόφ και δικαιώνεται πλήρως. Ισοφάρισε με τον Σαπαρένκο και εν συνεχεία, ο εν λόγω ποδοσφαιριστής βρήκε στην πλάτη της άμυνας των τυπικά γηπεδούχων τον Γιάρεμτσουκ.

Κατέβασε άψογα ο τελευταίος, νίκησε τον Ντουμπράβκα και το 2-1 στο 80ο λεπτό είναι γεγονός!