Betpost

Γκολ σε δύο ημίχρονα και πρώτη νίκη η Ρόμα, κερδοφόρος διπλασιασμός από Interwetten!

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την αναμέτρηση της τρίτης αγωνιστικής του Europa League, ανάμεσα στη Ρόμα και την Ντιναμό Κιέβου (24/10, 19:45).

Ρόμα και Ντιναμό Κιέβου αναμετρώνται στο «Ολίμπικο» με στόχο την πρώτη νίκη τους, ύστερα από τις ήττες της προηγούμενης αγωνιστικής από Έλφσμποργκ (03/10, 1-0) και Χόφενχαϊμ (03/10, 2-0) αντίστοιχα. Σαφές φαβορί οι Ιταλοί (1.45 ο άσος έναντι 7.50 του διπλού), τη στιγμή που οι Ουκρανοί είναι πρώτοι και αήττητοι με οκτώ νίκες και μία ισοπαλία, προερχόμενοι μάλιστα από δύο σερί μετά την ήττα στη Γερμανία (06/10, Κρίβμπας 2-1 και Όμπολον 19/10 με 5-1).

Ομολογουμένως σε κρίση οι «τζιαλορόσι», οι οποίοι έχασαν από την Ίντερ και αναζητούν εδώ και ένα μήνα τη νίκη (29/09, 2-1 τη Βενέτσια), έχοντας βιώσει πρόσφατα την ένταση από την απόλυση του Ντανιέλε ντε Ρόσι. Επιλέγουμε τη νίκη τους και για την ακρίβεια την επίτευξη τερμάτων και στα δύο ημίχρονα.

Συνοπτικά, η πρόταση του BN Sports:

(24/10, 19:45) ΡόμαΝτιναμό Κιέβου Ρόμα γκολ και στα δύο ημίχρονα σε απόδοση 2.20 από την Interwetten.