Betpost

Αναμενόμενο «διπλό» δύο ημιχρόνων για Λιλ και εύκολος «τριπλασιασμός» για εμάς από τη Betsson!

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την τέταρτη αγωνιστική της Ligue 1 ανάμεσα σε Σεντ Ετιέν  - Λιλ (13/09, 21:45).

Βίους εξ ορισμού αντίθετους βιώνουν σ΄ αυτές τις πρώτες εβδομάδες της νέας σεζόν οι Σεντ Ετιέν και Λιλ, καθώς η γηπεδούχος, αναζητά μαζί με την ταυτότητά της, μία σειρά από «πρωτιές», αφενός σε σκοράρισμα, αφετέρου σε αποτέλεσμα: στοχεύει στο παρθενικό της τέρμα και «μηδέν» παθητικό, συνδυασμός, ο οποίος θα επιφέρει ιδανικά την αντίστοιχη βαθμολογική επιβράβευση και μαζί μ΄ αυτήν το πρώτο τρίποντο.

Βάσει αυτών, σαφώς και δεν εκλαμβάνεται φαβορί, πόσο μάλλον όταν αντιμετωπίζει μία ομάδα που βρίσκεται στην έκτη θέση, μόνο και μόνο επειδή έχασε στην έδρα της από την μόνιμη πρωταθλήτρια Παρί (01/09, 3-1). Η πορεία των φιλοξενούμενων επιφυλάσσει «αναμενόμενα» κέρδη και κάθε άλλη περίπτωση στο αυριανό παιχνίδι του «Ζοφρουά Γκιζάρ» εναντίον της ουραγού θεωρείται σημαντική γκέλα. Έχει σκοράρει σε όλα τα ματς και στους δύο πρώτους αγώνες κέρδισε με το ίδιο σκορ (Ρεμς εκτός έδρας 2-0, 17/08, και εντός την Ανζέρ, 24/08), αποδεικνύοντας πως δεν έχει θέμα με τη χρονική στιγμή επίτευξης του γκολ (όπως και με την έκταση αυτού).

Η πρόταση του BN Sports: (13/09, 21:45) Σεντ Ετιέν - Λιλ 2/2 σε απόδοση 3.00 από τη Betsson