Betpost

Η Αγγλία κόντρα στη Φινλανδία «πληρώνει» από το ημίχρονο για το… 2.20 από το Pamestoixima!

Η στοιχηματική πρόταση του BN Sports από το Pamestoixima για την αναμέτρηση της Αγγλίας με τη Φινλανδία  (10/09, 21:45) για τη δεύτερη αγωνιστική του UEFA Nations League.

Η Αγγλία φιλοξενεί τη Φινλανδία για τη δεύτερη αγωνιστική του Nations League στο «Γουέμπλεϊ».

Μετά την επιβλητική νίκη εκτός έδρας απέναντι στην Ιρλανδία, η Αγγλία είναι λογικό να περιμένουμε ότι θα κάνει το 2/2. Η νέα εποχή των «Τριών Λιονταριών» με τον Λι Κάρσλεϊ στο ρόλο του προπονητή έχει ξεκινήσει.

Η Φινλανδία έπειτα από την ήττα με 3-0 από την Ελλάδα καλείται να ταξιδέψει στο Λονδίνο για μία αναμέτρηση που δύσκολα θα αποφέρει… καρπούς. Η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων είναι εμφανής, αλλά αν σκεφτεί κανείς ότι η φιναλίστ του EURO 2024 θα είναι η γηπεδούχος ομάδα, δύσκολαοι φιλοξενούμενοι θα μπορέσουν να κερδίσουν κάτι από την αναμέτρηση.

Συνοπτικά, η πρόταση του BN Sports:

(10/09, 21:45) Αγγλία – Φινλανδία, over 1.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο σε απόδοση 2.20 από το Pamestoixima