Betpost

Γκολ σε δύο ημίχρονα για Κύπρο και… εκτόξευση κερδών από την Interwetten!

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την αναμέτρηση της Κύπρου εναντίον του Κοσόβου (09/09, 19:00) για το Nations League.

Με την κληρονομία των τριών πόντων χάρη στην εκτός έδρας νίκη της πρεμιέρας κόντρα στο Λιθουανία (06/09, 1-0) η Κύπρος υποδέχεται το Κόσοβο με στόχο βαθμό ή βαθμούς, ώστε να παραμείνει στις δύο πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.

Αν και στοιχηματικά δεν είναι το φαβορί για τη νίκη (ο άσος της στο 4.30 έναντι μόλις του 1.90 για το «διπλό»), το γήπεδο θα της δώσει την σημαντική δυναμική καθόλη τη διάρκεια του αγώνα, ιδίως στην αρχή του, ώστε να αιφνιδιάσει ιδανικά.

Η ήττα με 3-0 μέσα στο... σπίτι τους για τους φιλοξενούμενους, καθιστά επιτακτική την ανάγκη τους για νίκη, αλλά η ώθηση, λόγω έδρας και βαθμολογίας, θα οδηγήσει τους γηπεδούχους σε γκολ και στα δύο ημίχρονα, και ιδανικά στη νίκη.

Συνοπτικά, η πρόταση του BN Sports:

(09/09, 19.00) Κύπρος - Κόσοβο θα σκοράρει η Κύπρος και στα δύο ημίχρονα σε απόδοση 6.00 από την Interwetten