Betpost

H Μάντσεστερ Σίτι σκοράρει και στα δύο ημίχρονα και σχεδόν «διπλασιάζει» τα κέρδη μας στην Interwetten!

Δείτε την πρόταση του BN Sports, για την αναμέτρηση της Γουέστ Χαμ, απέναντι στη Μάντσεστερ Σίτι (31/08, 19:30), για την τρίτη αγωνιστική της Premier League.

Η Γουέστ Χαμ υποδέχεται τη Μάντσεστερ Σίτι (31/08, 19:30) για την τρίτη αγωνιστικής της Premier League.

Τον πρώτο λόγο στην αναμέτρηση τον έχουν οι φιλοξενούμενοι, άλλωστε, φαίνεται πως για ακόμα μία χρονιά είναι το φαβορί για τον τίτλο.

Στοιχηματικά η νίκη των «πολιτών» προσφέρεται χαμηλά, οπότε πρέπει να εξετάσουμε τις εναλλακτικές μας. Μία επιλογή που έχει αρκετό ενδιαφέρον αφορά τα γκολ, που θα πετύχουν.

Μιας και η ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα, έχει ιδιαίτερη ευχέρεια στο σκοράρισμα και η Γουέστ Χαμ αντιμετωπίζει αρκετά προβλήματα στην άμυνα, θα πάρουμε το ρίσκο και θα ποντάρουμε, ότι  η Σίτι θα σκοράρει και στα δύο ημίχρονα!

Η πρόταση του BN Sports:

(31/08, 19:30) Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι: Να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα η Μάντσεστερ Σίτι σε 1.95 απόδοση από την Interwetten.