Betpost

Σκοράρει και προκρίνεται στην Ελβετία η Τσέλσι και μας στέλνει στο ταμείο της Interwetten!

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την αναμέτρηση της Σερβέτ εναντίον της Τσέλσι (29/08, 21:30) στην Ελβετία.

Η ομάδα του Έντσο Μαρέσκα μετά το επιβλητικό 6-2 επί της Γουλβς παίζει ξανά εκτός έδρας, αυτή τη φορά στη Γενεύη για την εξασφάλιση της πρόκρισης στους ομίλους του Conference League και το ευρωπαϊκό μέλλον της.

Το σκορ του πρώτου αγώνα δεν είχε ανάλογες διαστάσεις, όμως το 2-0 στο Λονδίνου, συνδυαστικά με την δεδομένη διαφορά (συνολικής και ατομικής) ποιότητας και εμπειρίας κρίνουμε πως είναι η κατάλληλη ώθηση για την πρόκριση, χωρίς… καρδιοχτύπια και στοιχηματικές αστοχίες. Πιστεύουμε στο εύκολο σκοράρισμα και στη νίκη, οπότε επιλέγουμε γκολ και στα δύο ημίχρονα για τους Λονδρέζους στο 2.20.

Η πρόταση του BN Sports:

(29/08, 21:30): Σερβέτ - Τσέλσι να σκοράρει η Τσέλσι και στα δύο ημίχρονα με απόδοση 2.20 από την Interwetten