Betpost

Ατλέτικο Μαδρίτης και Εσπανιόλ σκοράρουν από νωρίς και εμείς «διπλασιάζουμε» από το πρώτο ημίχρονο στην Interwetten!

Δείτε την πρόταση του BN Sports, για την αναμέτρηση της Ατλέτικο Μαδρίτης απέναντι στην Εσπανιόλ (28/08, 22:30), για την τρίτη αγωνιστική της La Liga.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης υποδέχεται την Εσπανιόλ (28/08, 22:30), για την τρίτη αγωνιστική της La Liga.

Η ομάδα του Σιμεόνε, έχει τον πρώτο λόγο στην αναμέτρηση, μιας και οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν ξεκινήσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τη σεζόν, αφού έχουν δύο ήττες χωρίς να έχουν σκοράρει.

Από την άλλη οι «ροχιμπλάνκος» μετά την απώλεια βαθμών στην πρεμιέρα, δεν άφησε κανέναν περιθώριο αντίδρασης στη Χιρόνα και δήλωσε πως θα πολεμήσει με ό,τι έχει για το πρωτάθλημα.

Στοιχηματικά η νίκη της Ατλέτικο κυμαίνεται χαμηλά, οπότε, θα ποντάρουμε στα γκολ. Άλλωστε, οι γηπεδούχοι έχουν σκοράρει πέντε σε δύο αγωνιστικές, ενώ η Εσπανιόλ έχει μεγάλη «δίψα» για να πετύχει το πρώτο της σεζόν!

Η πρόταση του BN Sports:

(28/08, 22:30) Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ Over 1,5 Goal από το πρώτο ημίχρονο σε 2.55 απόδοση από την Interwetten.