Betpost

Η ΑΕΚ σκοράρει από νωρίς, για την ανατροπή απέναντι στη Νόα και τον διπλασιασμό από το Pamestoixima!

Δείτε την πρόταση του BN Sports, για τη ρεβάνς της ΑΕΚ απέναντι στη Νόα (15/08, 20:30), για τα προκριματικά του Europa Conference League.
Η ΑΕΚ φιλοξενεί τη Νόα (15/08, 20:30), για τα προκριματικά του Europa Conference League. Φυσικά, οι «κιτρινόμαυροι» πρέπει να ανέβουν ένα βουνό, μετά το 3-1 της Αρμενίας (06/08).

Έναν αγώνα που όλα πήγαν στραβά, καθώς η «Ένωση» δέχτηκε γκολ και ασίστ από τον τερματοφύλακα της Νόα, Τσαντσάρεβιτς.

Οι φιλοξενούμενοι μπορεί να κέρδισαν στην έδρα τους, αλλά η ποιοτική διαφορά που υπάρχει ανάμεσα στις δύο ομάδες, φάνηκε παρά την ήττα της ελληνικής ομάδας.

Όλα αυτά αναμένονται να αλλάξουν και να δούμε μία ΑΕΚ, που θα μπει από νωρίς στον αγώνα για να κάνει την ανατροπή και να πάρει την πρόκριση στα Play Off της διοργάνωσης! Πώς μπορούμε να κινηθούμε στοιχηματικά; Με την «Ένωση» να σκοράρει από το πρώτο ημίχρονο παραπάνω από ένα γκολ!

Η πρόταση του BN Sports:

(15/08, 20:30) ΑΕΚ - ΝΟΑ: ΑΕΚ Over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο σε απόδοση 2.32 από το Pamestoixima.