Betpost

Ολυμπιακός και Μαλίν σκοράρουν από το πρώτο ημίχρονο και εμείς διπλασιάζουμε στην Interwetten!

Δείτε την πρόταση του BN Sports, για την φιλική αναμέτρηση του Ολυμπιακού απέναντι στην Μαλίν (20/07, 16:00).

Ο Ολυμπιακός δίνει το δεύτερο φιλικό προετοιμασίας, μόλις μία ημέρα μετά την ήττα από τον Άγιαξ (19/07, 1-0).

Αντίπαλός του η βέλγικη Μαλίν που έχει ξεκινήσει την προετοιμασία της πολύ νωρίτερα, απ’ ότι η ομάδα του Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ.

Είναι εύκολα αντιληπτό, ότι οι «ερυθρόλευκοι» θα προβούν σε πολλές αλλαγές, καθώς δεν υπάρχουν ακόμα οι απαραίτητες ανάσες. Σίγουρα, η πίεση ψηλά είναι από τα κομμάτια που φαίνεται πως δουλεύουν καθημερινά οι Πειραιώτες και ευελπιστούν να εκμεταλλευτούν τα λάθη των αντιπάλων τους. Από την άλλη οι Βέλγοι που είναι πιο «έτοιμοι», καθώς έχουν ξεκινήσει προετοιμασία παραπάνω από ένα μήνα, αν βρουν ανοιχτούς χώρους είναι σίγουρο πως θα σε τιμωρήσουν.

Πολλά γκολ αναμένεται να δούμε στον αγώνα και μάλιστα και από το πρώτο ημίχρονο.

Η πρόταση του BN Sports:

(20/07, 16:00) Ολυμπιακός - Μαλίν: Over 1,5 γκολ από το πρώτο ημίχρονο σε 2.30 απόδοση από την Interwetten.