Betpost

Ο Ρούμπλεφ έχει τον… τρόπο του και κατακτά το τουρνουά στη Σανγκάη στο 2.50 από τη Novibet

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την αναμέτρηση του Αντρέι Ρούμπλεφ με τον Χούμπερτ Χούρκατς.

Η εντυπωσιακή κούρσα του Άντρεϊ Ρούμπλεφ φτάνει στο τέλος της και στον μεγάλο τελικό του Σανγκάη Open θα βρει απέναντί του τον Χούμπερτ Χούρκατς.

Ο Ρώσος τενίστας έχει τον… τρόπο του σε αυτό του τουρνουά και έχει περάσει και στα πέντε ματς έως τώρα καθ’ οδόν προς τον τελικό με «καθαρές» νίκες.

Ξεπέρασε με νίκες με 2-0 σετ τους Χάλιζ, Μαναρίνο, Πολ, Χούμπερτ και Ντιμίτροφ και έχει την ευκαιρία να κατακτήσει τον τίτλο στην Κίνα.

Στηρίζουμε τον Ρούμπλεφ να συνεχίσει το… σερί του και να πανηγυρίσει άλλη μία νίκη με 2-0 σετ.

Αναλυτικά, η πρόταση του BN Sports:

(15/10, 11:30) Αντρέι Ρούμπλεφ – Χουμπέρτ Χούρκατς Ακριβές σκορ 2-0 στο 2.50 από τη Novibet