Betpost

Διατηρεί το απόλυτο ο Παναθηναϊκός απέναντι στην Πετρολούλ στο 2.38 της Novibet

Δείτε την πρόταση του BN Sports για την φιλική αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την ρουμάνικη Πετρολούλ Πλοϊέστι.

Ο Παναθηναϊκός δίνει το 3ο του φιλικό παιχνίδι στην προετοιμασία του στην Αυστρία και φαίνεται να βρίσκεται σε αρκετά καλή φόρμα για να ξεπεράσει τους χαμηλούς ποιοτικά αντιπάλους του.

Απέναντι και στην Βίενερ Βικτόρια, αλλά και στην Ρογκάσκα το «τριφύλλι» είχε προβάδισμα δύο τερμάτων από το πρώτο μέρος και αυτό δείχνει ότι μπαίνει δυνατά μέσα και αναζητά από νωρίς γκολ.

Παράλληλα, η Πετρολούλ Πλοϊέστι που τώρα αντιμετωπίζει, δεν έχει νίκη στα τρία ματς που έχει δώσει, μετρώντας και μία «βαριά» ήττα με 5-0 από τη Σαράγεβο.

Συνεπώς, το να κερδίζει ο Παναθηναϊκός με την ολοκλήρωση και των δύο ημιχρόνων φαίνεται αρκετά δελεαστικό στο 2.38 της Νovibet.

Αναλυτικά, η πρόταση του BN Sports:

(04/07, 19:00) Παναθηναϊκός – Πετρολούλ Πλοϊέτσι 1 Ημίχρονο / 1 Τελικό στο 2.38 από τη Novibet